Zapadnięty chodnik przed mostem przy ulicy Solnej.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 13 grudnia 2018, 12:40
Ukończone

Przed

Po

Zapadnięty chodnik przed mostem przy ulicy Solnej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...