NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 13 grudnia 2018, 19:43
Odmowa
Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę niedziałającej lampy ulicznej zlokalizowanej przy ul. Złotej. Z poważaniem Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Odmowa Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Wskazane oświetlenie jest prywatną własnością Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, z tego powodu nie może być przez nas naprawione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...