NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. SIENKIEWICZA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 13 grudnia 2018, 19:50
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę niedziałających 3 lamp ulicznych zlokalizowanych przy ul. Sienkiewicza.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...