Kałuże na chodniku

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 26 grudnia 2018, 10:59
Ukończone

Przed

Po

Na odcinku ul. Łopuskiego, pomiędzy ul. Jedności Narodowej a ul. Lotniczą jest kilka miejsc na chodniku, gdzie stoi woda.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...