Przycięcie drzew przy ul. Paderewskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 2 stycznia 2019, 10:49
Ukończone
Proszę o przycięcie, jeżeli jest to możliwe, drzew rosnących wzdłuż ul. Paderewskiego. W dwóch miejscach gałęzie wystają na chodnik. Nisko rosnące gałęzie sprzyjają też osobom spożywającym często alkohol na ławkach.

Historia zgłoszenia

Ukończone Gmina na dzień dzisiejszy nie jest w stanie wykonać ww. prac ponieważ nie ma Wykonawcy.
Wg informacji Referatu Drogowego prace zostaną wykonane dopiero po zakończeniu postępowania zamówienia publicznego i wyłonieniu nowego Wykonawcy.
Dziękujemy za zgloszenie
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji przez Referat Drogowy K-IO.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka K-g.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...