Przycięcie krzaków na skrzyżowaniu ul. Kossaka z Skoczylasa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 2 stycznia 2019, 10:58
Ukończone
Tak jak w innym zgłoszeniu z ul. Kossaka, proszę o przycięcie żywopłotu rosnącego na prywatnej posesji, który rozrósł się tak, że zajmuje część publicznego chodnika. Dodatkowo utrudnia to wyjazd pojazdem z ul. Skoczylasa, w Kossaka

Historia zgłoszenia

Ukończone Gmina na dzień dzisiejszy nie jest w stanie wykonać ww. prac ponieważ nie ma Wykonawcy.
Wg informacji Referatu Drogowego prace zostaną wykonane dopiero po zakończeniu postępowania zamówienia publicznego i wyłonieniu nowego Wykonawcy.
Dziękujemy za zgloszenie
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji przez Referat Drogowy K-DR.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. zespół Usterka Kołobrzeg.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...