Przycięcie krzaków przy ul. Świętego Wojciecha, rosnących wzdłuż chodnika

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 2 stycznia 2019, 11:2
Ukończone
Proszę o przycięcie krzaków przy ul. Św. Wojciecha, na wysokości firmy Amberline.

Historia zgłoszenia

Ukończone Gmina na dzień dzisiejszy nie jest w stanie wykonać ww. prac ponieważ nie ma Wykonawcy.
Wg informacji Referatu Drogowego prace zostaną wykonane dopiero po zakończeniu postępowania zamówienia publicznego i wyłonieniu nowego Wykonawcy.
Dziękujemy za zgloszenie
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji przez Refert DRogowy K-IO.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół USterka
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...