USZKODZONA TABLICA MULTIMEDIALNA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM - Ul. ARMII KRAJOWEJ

Zniszczony przystanek

Zgłoszono 3 stycznia 2019, 17:12
Ukończone
Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy tablicy multimedialnej wyświetlającej godziny przyjazdu autobusów na przystanku autobusowym -ul. Armii Krajowej- Poczta.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...