Uszkodzony pojemnik na odchody

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 4 stycznia 2019, 7:47
Ukończone
Uszkodzony pojemnik na odchody przy ul. Koniecpolskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Psi pakiet zostanie naprawiony po podpisaniu Umowy z Wykonawcą świadczącym przedmiotową usługę ( do dnia 31 stycznia 2019r.). Zgłoszenie zostanie wówczas definitywnie zrealizowane. Dziękujemy za przekazanie informacji .
Zespół USterka Kołobrzeg..
5 mies. temu
W realizacji Psi pakiet zostanie naprawiony po podpisaniu Umowy z Wykonawcą świadczącym przedmiotową usługę ( do dnia 31 stycznia 2019r.). Zgłoszenie zostanie wówczas definitywnie zrealizowane. Dziękujemy za przekazanie informacji .
Zespół USterka Kołobrzeg.
5 mies. temu
Ukończone Psi pakiet zostanie naprawiony po podpisaniu Umowy z Wykonawcą świadczącym przedmiotową usługę ( do dnia 31 stycznia 2019r.). Zgłoszenie zostanie wówczas definitywnie zrraizowane. Dziękujemy za przekazanie informacji .
Zespół USterka Kołobrzeg.
5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane Refaratowi Gospodarki Odpadami do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
POZdrawimy Zespół Usterka KOłobrzeg
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...