Nie działają lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 stycznia 2019, 7:50
Ukończone

Przed

Po

Przy ul. Wybickiego (od strony boiska) nie działają 2 lampy przy chodniku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 dni temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...