Nie działa lampa na terenie zielonym przy ul. Jagiellońskiej 17

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 stycznia 2019, 12:36
Ukończone

Przed

Po

Nie działa lampa przy ścieżce na terenie zielonym na wprost od wejścia do budynku przy ul. Jagiellońskiej 17 za parkingiem, za sklepem mięsnym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...