PRZEPEŁNIONE PSIE PAKIETY ORAZ BRAK WORKÓW NA ODCHODY -UL. OKOPOWA ORAZ TEREN CAŁEGO MIASTA

Psie pakiety

Zgłoszono 16 stycznia 2019, 18:16
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o interwencję w sprawie opróżnienia przepełnionego psiego pakietu oraz uporządkowanie najbliższej okolicy psiego pakietu wraz z uzupełnieniem worków na psie odchody na ul. Okopowej. Jednocześnie informuję,że problem z brakiem worków na psie odchody oraz przepełnieniem psich pakietów występuje na terenie całego miasta. Proszę o pilną interwencję w przedmiotowej sprawie. Z wyrazami szacunku Dariusz Cisieński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
W realizacji Teren wokół psiego pakietu zostanie uprzątnięty w dniu dzisiejszym.
Woreczki w pojemnikach na "psie odchody" znajdujących się na terenie miasta zostaną uzupełnione po podpisaniu Umowy na rok 2019 z Wykonawcą.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...