Ubytki w chodniku po znaku drogowym.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 28 stycznia 2019, 11:21
Ukończone

Przed

Po

W trakcie prac przy rondzie firma "Domar" zamontowała w chodniku znak informujący o budowie / objeździe. Po zakończeniu prac znak zdemontowano, a kostki nie uzupełniono.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...