Uszkodzony Psi Pakiet -Park Generała Jana Henryka Dąbrowskiego

Psie pakiety

Zgłoszono 10 lutego 2019, 16:46
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonego Psiego Pakietu, który znajduje się w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...