uszkodzony dopływ

Inne

Zgłoszono 12 czerwca 2017, 9:2
Ukończone

Przed

Po

Na Placu Ratuszowym jest uszkodzony odpływ. Ktoś może w to wejść i zrobić sobie krzywdę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Pragniemy poinformować, że zgłoszenie zostało zrealizowane. Uszkodzona kratka odpływowa została naprawiona.
W załączeniu dokumentacja fotograficzna.
Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia usterki.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Prace naprawcze zostaną wykonane w dniu dzisiejszym.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe. Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...