Brak kontynuacji chodnika przy wjeździe na parking.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 27 lutego 2019, 10:33
Ukończone

Przed

Po

Brak kontynuacji chodnika przy wjeździe na parking przy ulicy Zygmuntowskiej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...