Słabo widoczny znak drogowy przejście dla pieszych na ul. Bałtyckiej

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 4 marca 2019, 22:36
Odmowa
Znak drogowy przy przejściu dla pieszych przy ul. Bałtyckiej (dz. nr 18/17 ob. ew. nr 10 MK) jest słabo widoczny z perspektywy kierowcy poruszającego się na zachód. Posadzone drzewo oraz bliskość znaku informującego o skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną powoduje, ze kierowcy nie mogą odpowiednio wcześniej zobaczyć informacji, iż w tym miejscu znajduje się przejście dla pieszych. Pozostawienie obecnej sytuacji bez zmian niesie realne zagrożenie dla przechodniów. Uprzejmie proszę o przestawienie znaku przed drzewko oraz o przeniesienie w stronę wschodnią znaku informacyjnego o skrzyżowaniu i tonażu. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Miasta Kołobrzeg

Historia zgłoszenia

Odmowa Oznakowanie w/w miejscu jest prawidłowe. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...