Zapchana studzienka na Placu Ratuszowym

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 13 czerwca 2017, 10:44
Ukończone
Witam, na rogu ulic Ratuszowej i Armii Krajowej, zaraz przy ogródkach na Placu Ratuszowym znajduje się niedrożny odpływ. Jest zapchany piaskiem na prawie całej długości i woda nie odpływa z tego miejsca.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Część prac została już wykonana. Odwodnienie liniowe zostało oczyszczone z traw i darni. Dokładniejsze prace zostaną wykonane po sezonie letnim 2017.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.Zajmiemy się tym tak szybko jak to będzie możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...