ZNISZCZONE KOSZE NA ŚMIECI W PARKU IM. JEDNOŚCI NARODOWEJ

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 5 marca 2019, 20:20
Ukończone
Uprzejmie zwracam się z prośbą o dokonanie konserwacji koszy na śmieci zlokalizowanych na terenie Parku im. Jedności Narodowej, ponieważ jak można zauważyć na załączonym zdjęciu farba ulega złuszczeniu, a kosze pokrywają się rdzą. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało odnotowane. Dziękujemy za zainteresowanie.
Realizacja konserwacji metalowych koszy będzie rprowadzona zgodnie z planem wiosną br. W dniach pozwalających na malowanie tego typu wyposażenia parkowego
Z poważaniem
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...