Codkiewicza przy budynku 28

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 15 marca 2019, 9:53
Ukończone
Na zakręcie ul. Chodkiewicza przy budynku nr 28 nie świecą dwie lampy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...