Uszkodzona sygnalizacji dźwiękowa ul. Bałtycka.

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 15 marca 2019, 14:58
Ukończone
Uszkodzona sygnalizacji dźwiękowa oznaczająca możliwość wejścia na przejście dla pieszych przy ulicy Bałtyckiej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Sygnalizator świetlny jest sprawny, element dodatkowy akustyczny został zlecony do naprawy. Dziękujemy za udziloną wskazówkę. Zespół USterka Kołobrzeg 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do sprawdzenia i realizacji przez referat drogowy (K-DR) Wydziału Komunalneg.
Zespół Usterk Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół USterka Kołobrzeg 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...