zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 19 marca 2019, 10:51
Ukończone

Przed

Po

Na ul Szpitalnej ,po każdorazowym opadzie deszczu stoi kałuża .To jest po drugiej stronie Hotelu Parsęta.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...