nie wykoszony trawnik na podwórku

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 18 czerwca 2017, 11:14
Ukończone
dzień dobry informuję, że nie wykoszono jeszcze trawnika na podwórku pomiędzy ulicami Graniczą i Giełdową miasto urządziło dla mieszkańców przede wszystkim dla ludzi w podeszłym wieku sporym kosztem fajne miejsce do odpoczynku ale niestety nie skoszono trawy. proszę o przekazanie tej inform. odpowiednim osobom. pozdrawiam -ryszard szufel poza tym sprawdzam jak działa ten portal - jak szybko ktoś zareaguje.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za informację. Uprzejmie informujemy, że trawnik, zgodnie z harmonogramem, będzie koszony w przyszłym tygodniu. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...