latarnia uliczna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 kwietnia 2019, 21:43
Ukończone
Zgłaszam nie swiecącą latarnię uliczną przy ulicy Bydgoskiej 14. Zdjecia nie wysłałam tylko info

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 godz. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...