komplrtnie zajeżdżony trawnik przez różnego rodzaju samochody od osobowych do dostawczych busów

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 17 kwietnia 2019, 20:8
Do weryfikacji
wzdłuż całej ulicy Chełmońskiego jest zniszczony trawnik na którym ludzie parkują samochody . Zgłaszaliśmy już tą sprawę do Urzedu dwukrotnie . Bez reakcji żadnej . Widać nikomu na tym nie zależy . Jednak to my mieszkamy tuż przy ala parkingu więc jeszcze raz proszę o expresową interwencje . Mówiliśmy sąsiadom już że chcielibyśmy mieć tu ładny trawnik o który sami już wcześniej dbaliśmy , Bez skutku . NIe rozumiemy czemu mamy pisać na tą skrzynkę USTERKA skoro zgłaszaliśmy tą sprawę osobiście . Dlaczego nikt z Państwa nie staje po stronie prawa a mieszkaniec pozostaje sam choć walczy o słuszna sprawę . Proszę o zadbanie o teren który jest miejski i jest straszna laurką . Sąsiad prowadzi vis a vis nas działalność gospodarczą i nie ma miejsca we własnym garażu i podwórku . Jako parking wykorzystuje teren zielony . Mieszkają tu radni Miasta Kołobrzeg i nie rozumiemy czemu im to nie przeszkadza i sami nie chcą zadbać o taki piękny pas zieleni przy ulicy Chełmońskiego w Kołobrzegu . To kolejny rok z tak wyjeżdżoną trawą . Sprawa dotyczy łamania zakazu parkowania na trawniku , Jak w mieści kto stanąłby na trawniku to otrzyma szybciutko 500 zł mandatu . A tu jest tolerowane takie przekraczanie granic .I proszę nie argumentować naszego zgłoszenia : do straży miejskiej : bo sąsiedzi się skarżą , tylko najnormalniej w świecie na trawie się nie parkuje i o zieleń się dba . I o to się zwracam do Państwa .

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...