Przerośnięte krzewy uniemożliwiające korzystanie z ławek.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 19 kwietnia 2019, 11:6
Ukończone

Przed

Po

Przerośnięte krzewy uniemożliwiające korzystanie z ławek - przy Muzeum na ulicy Gierczak.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Informuję, że cięcia wskazanych w zgłoszeniu ogników, jest uwzględnione w harmonogramie prac na miesiąc maj br.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...