Zastawianie chodnika - ulica Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 19 kwietnia 2019, 11:12
Ukończone
Należałoby postawić wzdłuż ulicy słupki uniemożliwiające wjazd pojazdów na chodnik - obecnie chodnik jest zastawiany i niemożliwe jest swobodne przejście.

Historia zgłoszenia

Ukończone informuję, że w ul. Towarowej planowane jest ustawienie słupków blokujących po obu stronach wjazdu na tzw. “spinkę” tj. łącznik ulic Towarowej i Obrońców Westerplatte. Ustawienie słupków ma na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez uniemożliwienie parkowania pojazdów. Termin ustawienia słupków uzależniony jest opracowania i zatwierdzenia przez zarządzającego ruchem projektu zmiany stałej organizacji ruchu w w/w ulicy. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Referatowi Drogowemu UM Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...