Mazowiecka 28

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 19 kwietnia 2019, 11:59
Poza uprawnieniami
Uszkodzony kosz nie został wymieniony, pozostałości po koszu wciąż zainstalowane na latarni ulicznej - ulica Mazowiecka dojazd do numeru 28.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Sprawę należy zgłosić do Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu pisząc pismo informujące o zaistniałej sytuacji. Należy je złożyć osobiście w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych ul. Gryfitów 8 lub drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres : sekretariat@zdp.kolobrzeg.pl. Zespół Usterka Kołobrzeg. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...