Zastawianie chodnika - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 24 kwietnia 2019, 9:35
Ukończone
Zastawianie chodnika w celu uniknięcia opłaty za parkowanie w strefie nadmorskiej. Należałoby ustawić słupki wzdłuż ulicy w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku poprzez uniemożliwienie parkowania pojazdów na chodniku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...