Zbita lampa i klosz za Galerią Hosso przy ul. Mariackiej 14 a/ Katedralna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 maja 2019, 14:39
Ukończone
Od ponad miesiąca zbita lampa przez sztorm, zbity klosz, oświetlenie nie działa. Lokalizacja: za Galerią Hosso przy ul. Mariackiej 14 A/ Katedralna - koło parkometru.

Historia zgłoszenia

Ukończone Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Wymieniono uszkodzone oprawy.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...