ciągłe nieprawidłowe parkowanie - blokowanie wjazdu wiekszym pojazdom

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 4 maja 2019, 22:34
Ukończone
poprzez ciągłe parkowanie na rogu ulic Zdrojowa z Korzeniowskiego nie można dojechać większym pojazdem do obiektów na tej ulicy np. autobusem, sprawa była zgłaszana na Policję i do Staży Miejskiej i nic z tego nie wynika, choć przepis mówi o 10 m o skraju drogi, wystarczy tam położyć prostokątny klomb i po sprawie . Dziwne że nasza Straż pożarna nie interweniuje bo np. do Ikara nie podjedzie przy tej blokadzie samochodowej

Historia zgłoszenia

Ukończone W trakcie prowadzonych patroli strażnik dzielnicowy - zwiększy częstotliwośc kontroli wskazanego rejonu 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...