Zapadnięta część chodnika przed...

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 9 maja 2019, 12:58
Ukończone

Przed

Po

Zapadnięta część chodnika przed budynkiem Sanatorium Mewa I, ul. Ściegiennego 5

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...