Uszkodzona stacja naprawy rowerów

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 12 maja 2019, 19:16
W realizacji
W ekoparku uszkodzona została stacja naprawy rowerów. Przy stacji nie można skorzystać ze sprzętów.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji Referatowi Drogowemu Wydz. Komunalnego
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...