Wczoraj zgłaszałam o 8 rano do Straży...

Martwe zwierzę

Zgłoszono 24 maja 2019, 12:32
Ukończone

Przed

Po

Wczoraj zgłaszałam o 8 rano do Straży Miejskiej, że na ul. Grochowskiej 7 przy wjeździe naprzeciwko żłobka leży martwa mewa Do dzisiaj do godz. 12 mewa nie została usunięta

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane w dniu 23.05.2019 roku dla pracowników schroniska dla zwierząt do realizacji. Ponowimy interwencję w schronisku. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...