Przycięcie drzew - ul. Zygmuntowska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 maja 2019, 9:6
Ukończone

Przed

Po

Gałęzie drzew wzdłuż parkingu ograniczają swobodne przejście osobom wyższym niż 1,60m.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Referatu Drogowego Wydziału Komunalnego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...