Przerośnięte drzewo i krzewy - ciąg pieszo-jezdny przy przedszkolu ul. Zygmuntowska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 maja 2019, 9:12
Ukończone

Przed

Po

Przerośnięte drzewo i krzewy ograniczają swobodne przejście po ciągu pieszo-jezdnym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.

Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przyjęte do weryfikacji w terenie.

Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...