Dziura po wyciętym drzewie na placu zabaw w Przedszkolu nr 1.

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 28 maja 2019, 9:20
Ukończone

Przed

Po

Niezasypana dziura po wyciętym drzewie na placu zabaw powoduje upadki dzieci podczas zabawy przy chwili nieuwagi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 mies. temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Zajmiemy się nią tak szybko, jak to możliwe.
Zespół usterka Kołobrzeg.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...