Uszkodzona huśtawka

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 2 czerwca 2019, 10:51
Ukończone

Przed

Po

Na placu zabaw przy ul. U. Lubelskiej jedna z 2 huśtawek łańcuchowych ma pęknięte siedzisko przez co dzieci nie mogą z niej korzystać.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...