Złamane drzewo ogranicza przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 5 czerwca 2019, 15:38
Ukończone

Przed

Po

Złamane drzewo ogranicza przejście chodnikiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Wyłamany konar został usunięty.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Referatu Drogowego Wydziału Komunalnego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...