Zniszczona tablica informacyjna

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 5 czerwca 2019, 20:15
Ukończone

Przed

Po

W parku znajduje sie zniszczona tablica informacyjna dotyczaca sprzatania nieczystości po swoim psie. W całym parku także nie jest skoszona trawa.

Historia zgłoszenia

Ukończone KOszenie, zgodnie z harmonogramem, wykonano w dniu 10.06.br. Tabliczka będzie wymieniona za kilka dni.
Z poważąniem. Zespół Usterka KOłobrzeg..
4 dni temu
W realizacji Tereny zielone należące do Gminy Miasto Kołobrzeg są koszone systematycznie wg harmonogramu .
Uszkodzoną przez "kogoś' tabliczkę informacyjną zgłoszono do naprawy - referat K-GO będzie realizatorem sprawy.
Dziękujemy za informację. Zespół Usterka Kołobrzeg.
4 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 dni temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...