Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 6 czerwca 2019, 12:45
Ukończone

Przed

Po

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Wydział Gospodarki Komunalnej i Lokalowej poinformował o zleceniu w czerwcu br., koniecznych cięć w koronach drzew.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do Referatu Drogowego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...