Przepełnione kosze przy drodze krajowej numer 11

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 19 czerwca 2017, 20:40
Ukończone
Wszystkie nowe założone kosze przy drodze krajowej krajowej 11 na ulicach Unii Lubelskiej i Kniewskiego. Śmieci wysypują się na chodnik, taka sytuacja jest codziennie. Proszę o pilną interwencję

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...