Most Portowy - uszkodzone oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 11 czerwca 2019, 23:24
Ukończone
Most Portowy - uszkodzone punkty świetlne mostu od strony południowej (od strony mostu kolejowego) jak na załączonym zdjęciu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...