Krzaki na chodniku

Przewrócone/połamane drzewo

Zgłoszono 19 czerwca 2017, 23:32
Ukończone

Przed

Po

Krzaki rosnące przy ul. Wschodniej (pomiędzy ul. 4 Dywizji a ul. Morawskiego) zbyt się rozrosły i uniemożliwiają korzystanie z chodnika na tym odcinku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Witam

Uprzejmie informuję, że zgłoszenie zostało zrealizowane w dniu 23.06.2017 przez Referat Drogowy UM K-g oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu w dniu 28.06.2017.

Pozdrawiamy
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Witam

Uprzejmie informuję, że zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Cięcia krzewów znajdujących się w pasie technicznym ul. Wschodniej, na odcinku od skrzyżowania z ul. 4 Dyw. W.Polskiego do ul.Przesmyk będą prowadzone przez Referat Drogowy. Natomiast prośba o przycięcie krzewów, rosnących przy ul. Wschodniej przed torami kolejowymi, wokół przystanku autobusowego, została przekazana do Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu.

Pozdrawiamy
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Witam

Dziękuję za dokonanie zgłoszenia. Dziś przeprowadzona zostanie kontrola wskazanego terenu.

Pozdrawiamy
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...