lustro drogowe

Inne

Zgłoszono 14 czerwca 2019, 21:46
Ukończone

Przed

Po

Podczas wichury w połowie lutego br. zerwane zostało lustro drogowe przy ul. Bogusława X (na przeciw żłobka Krasnal) Lustro to znalazł pracownik KSM i zaniósł do KSM przy Wodnej. KSM podobnież powiadomił UM. Mamy już połowę czerwca a lustro nie zamontowane

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane w dniu 25.06.2019r.Dziękujemy za zgłoszenie. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...