NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 16 czerwca 2019, 14:42
Ukończone
Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę niedziałającej lampy ulicznej zlokalizowanej tuż przy przejściu dla pieszych przy ul. Kupieckiej. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie o awarii zostało przekazane do ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...