Czeremcha zasłana całkowicie dostęp światła słonecznego do meiszkania

Przewrócone/połamane drzewo

Zgłoszono 20 czerwca 2017, 12:4
Ukończone
Dzień dobry. Problem był już przez moją Mamę jakiś miesiąc czas temu zgłaszany do Referatu Ochrony Środowiska telefonicznie, jednak do dnia dzisiejszego nie został rozwiązany. Czeremcha całkowicie po godzinie 12 blokuje dostęp światła słonecznego do mieszkania. Nie chodzi o to, by ją usunąć, tylko o to, aby dokonać takich cięć korekcyjnych, żeby światło słoneczne swobodnie wpadało do mieszkań położonych na parterze. Podwórko Unii Lubelskiej 2-10 i Kniewskiego 17-21. Proszę o informację, kiedy takie cięcia mogą zostać dokonane.

Historia zgłoszenia

Ukończone Witam

Uprzejmie informuję, że wskazane przez Pana drzewa w bieżącym roku podlegały już oględzinom, nie stwierdzono konieczności powtórzenia cięć pielęgnacyjnych.
Sprawa nie dotyczy uszkodzonych/przewróconych drzew.

Pozdrawiamy
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...