Krzaki przy ul. Św. Wojciecha

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 23 czerwca 2019, 22:31
Ukończone

Przed

Po

Posadzone krzaki wzdłuż ul. Świętego Wojciecha między ulicą 6 Dywizji Piechoty a wjazdem na parking przy cmentarzu ograniczają widoczność osobom chcącym przejść/przejechać rowerem przez ulicę Św. W. idąc od strony Zieleniewa. Kierowcy zbliżający się do tego przejścia dla pieszych/przejazdu dla rowerzystów, również nie widzą czy ktoś się do niego zbliża z tej strony. (chodzi o te zielone krzaczki w tle na zdjęciu)

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...