słupek zabezpieczający

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 czerwca 2017, 20:0
Poza uprawnieniami
Przechylony słupek i brak łańcuchów zabezpieczających przy skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej i Ogrodowej.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Przekażemy informacje zarządcy drogi tj. Zarządowi Dróg Powiatowych. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...