Zaniedbany teren przy Bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 czerwca 2019, 22:32
Ukończone
Zwracam się z prośbą o przycięcie drzew i krzewów wzdłuż Bulwaru Marynarzy Okrętów Pogranicza. Jest to teren bardzo zaniedbany. Pobliskie zakrzaczenia upodobali sobie pijaki i menele, którzy nie dość że pod osłoną krzaków mogą w spokoju spożywać alkohol, to dodatkowo załatwiają potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie. Przecież nikt nie widzi, bo wszystko zasłaniają krzaki i nisko rosnące gałęzie drzew. Teren powinien zostać doprowadzony do porządku poprzez przycięcie wszystkich drzew i krzewów, tak aby do wysokości ok 2 metrów był prześwit, to pijaczki nie będą mieli się gdzie schować.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Cięcia odmładzające skupin krzewów zostały zlecone do realizacji. Zostaną wykonane w okresie spoczynku zimowego krzewów XI-XII 2019 1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...